KONST / Litografier / Färglitografi 17526682

nr 1752 6682

Gösta Werner

(1909-1989), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 16/ 48, "Kvinnans lov", ej ramad, oramat löst blad, 76x56 cm

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 15:34:36)
Uppdatera
Visning

fredag 9/1, lördag 10/1, söndag 11/1 och måndag 12/1

Auktionen
avslutas:

måndag 12 januari kl 18:41:40

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Gösta Werner

Läs mer om Gösta Werner